درباره ما

درباره ما

پشتیبان صنعت - تولیدکننده انواع گیربکس صنعتی - گارانتی معتبر

پشتیبان صنعت به عنوان یکی از اعضای کوچک خانواده صنعتی کشور، به مانند دیگر تولیدکنندگان محترم مفتخر است که توانسته در جهت قطع وابستگی و همچنین ایجاد اشتغال در راستای تولید در کشور، گامهای اساسی و استوار بردارد. در همین راستا، با توجه به موارد فوق الذکر افتخار این را داریم تا بگوییم اقلام تولیدی ذیل را به صورت کاملاً بومی و با تهیه مواد درجه یک از درون کشور به تولید رسانده ایم.

گیربکس سازی پشتیبان صنعت با تلاش و کوشش ادامه دار در زمینه طراحی و ساخت انواع گیربکس ها علی الخصوص گیربکس های هلیکال همواره در جهت بهبود محصولات تولیدی و البته ارتقای سطح تولید قدم برداشته که نتیجه آن تولید محصولاتی با کیفیت و دارای قابلیت اطمینان بالا جهت مصرف کنندگان محترم می‌باشد. همچنین قیمت مناسب و گارانتی معتبر به همراه خدمات گسترده پس از فروش در اکثر شهرستانها گواهی بر توضیحات فوق می‌باشد. ضمن اینکه این مجموعه توانایی اجرای هرگونه تغییرات روی محصولات را بنا به درخواست مصرف کننده محترم دارا می‌باشد.

  •  گیربکس های شافت مستقیم طرح VEM آلمان از شافت خروجی 28 الی 100 در طرح های پایه دار و فلنچدار متناسب با ساختار اکثر دستگاههای تولیدی در کشور
  •  گیربکس های اوگری مخصوص صنعت مرغداری کشور
  •  انواع بالابرنده های دستی مخصوص صنعت مرغداری کشور

پشتیبان صنعت مفتخر است که تا کنون محصولات خود را به کارخانجات و شرکت ها و فروشگاهای معتبر در سراسر کشور ارائه نموده است.

در پایان امیدواریم که صاحب نظران و مصرف کنندگان محترم، با ارائه انتقادات سازنده، ما را در جهت ارائه محصولات بهتر و تولیدات بعدی و در نهایت به حرکت در آوردن چرخ صنعت کشور عزیزمان یاری نمایند.